Shitet apartament 2+1+2 tek Zogu i Zi !

 • 134.700€
Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Shitet apartament 2+1+2 tek Zogu i Zi !

Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 134.700€

Details

 • Property ID: 22538
 • Price: 134.700€
 • Property Size: 124 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355686511111

Description

Shitet, apartament në zonën e Zogut të Zi tek Kompleksi Foleja e Gjelbër.
Apartamenti ndodhet ne katin e 5 banim me pamje nga brenda kompleksit dhe siperfaqe 124.7 m2.
Oragnizimi: Salloni I ndenjes, ambjenti gatimit, 2 dhoma gjumi , 2 tualete, depo, ballkoni.
Kompleksi ka punime cilesore dhe kubature te rregullt.
Kompleksi Foleja e Gjelbër ofron standartin e ri të banesës me gjithë cilësitë e nevojshme për të jetuarin në komfortin optimal të një banese.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
+355 4 222 6005
+355686511111
realestate@immoalbania.com
Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019
Çmimi: € 134.700

 • Address Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Compare listings

Compare
Immo Albania
 • Immo Albania