Shitet Apartament 2+1+2 tek shkolla e Baletit

 • 102.000€
shkolla e Baletit

Shitet Apartament 2+1+2 tek shkolla e Baletit

shkolla e Baletit
 • 102.000€

Details

 • Property ID: 15614
 • Price: 102.000€
 • Property Size: 88 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet Apartament 2+1+2 tek shkolla e Baletit.
Apartamenti eshte i kuruar me detaje ndodhet ne katin e 6 te nje pallati super cilesor te ri 8-te katesh me ashensor.
Eshte i organizuar ne 1 sallon te madh, 1 kuzhine, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualet.
Apartamenti eshte totalisht i ri ka nje orientim plot diell nga jugu. Shitet pjeserisht i mobiluar.
Zona ku ndodhet eshte nje zone mjaft e populluar dhe ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme.

Disponon dokumentacion te plote hipotekor.
Kontakto tani 0692033500 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme.

https://billionrealty.al/index.php/p…lla-e-baletit/

 • Address shkolla e Baletit
 • City Tirane

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate