Shitet apartament 2+1+2 tek Lagjia 9, Korce

 • 75.000€
, Rruga Kiço Greco, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
shitje
, Rruga Kiço Greco, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
 • 75.000€

Details

 • Price: 75.000€
 • Size: 110 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 00355697020272

Description

Shitet apartament tek Lagjia 9, Korcë.  Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te preferuar te qytetit te Korces, zone qe ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode.

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 110,5 m2 dhe tipologji 2+1+2 tualete. Organizimi i brendshem i apartamentit: sallon + kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete, ballkon. Ndodhet ne katin e trete banim, pallat i pajisur me ashensor. Pallat i përfunduar, gati për mobilim. Disponojmë dhe në katin e 4. Cmimi 680 euro/m2.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

+355697020272

 • Address Rruga Kiço Greco, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
 • City Korce

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
falcon_korce
 • falcon_korce