SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK KOMPLEKSI GENER 2, TIRANË

 • 148.000€
9 Don Bosko / Jordan Misja, Jordan Misja, Rruga Filip Jano, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK KOMPLEKSI GENER 2, TIRANË

9 Don Bosko / Jordan Misja, Jordan Misja, Rruga Filip Jano, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 148.000€

Details

 • Price: 148.000€
 • Size: 103 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355 69 408 3999

Description

Shitet apartament 2+1+2 tek kompleksi Gener 2,Tiranë.

Apartamenti ndodhet në katin e 1-rë banim të nje pallati të ri me ashensor dhe të mirë administruar.

Apartamenti është i organizuar nga : një sallon, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon.

Apartamenti është i investuar në cilësi maksimale dhe mobilim modern për një jetesë komode.

Investimet përfshijnë :
1. Projekt mobilimi i berë nga studio e arkitekturës.
2. Mobilim nga më cilesorët në treg.
3. Instalimet elektrike dhe hidraulike të markave prestigjoze.
4.Sistem ndricimi led dhe tavane të varur me dopio gips cilësia e parë. 5.Sistemin Audio / Home Cinema në të gjithë apartamentin.
6. Instalimet e kamerave të sigurisë.
7. Sistem chiller.
8. Hidrosanitare inkaso.
9. Rafte inkaso.
10.Parket druri.
11. Elektroshtepiake cilësore dhe marke prestigjoze.
12.Izolim termik dhe akustik

Orientimi i apartamentit eshte jug.
Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

ID pronës 11807

Çmimi i apartamentit është 148,000 Euro.

Për më shumë informacione apo viztië në pronë, na kontaktoni: +355 69 408 3999

 • Address Jordan Misja, Rruga Filip Jano, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate