Shitet Apartament 2+1+2 tek Drejtoria e Higjienes

 • 160.000€
, Drejtoria e Higjienes
shitje

Shitet Apartament 2+1+2 tek Drejtoria e Higjienes

, Drejtoria e Higjienes
 • 160.000€

Details

 • Price: 160.000€
 • Size: 115 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet Apartament 2+1+2 tek Drejtoria e Higjienes. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim te nje pallati te ri me ashensor.
Apartamenti ka planimetri perfekte.Organizohet ne 1 sallon, 1 kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete. Shitet i mobiluar si ne foto.
Zona ku ndodhet ofron te gjitha facilitetet e nevojshme. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Ne cmim perfshihet dhe post parkim. Per nje vizite ne prone komunikoni ne numrin 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/p…ia-e-higjenes/

 • Address Drejtoria e Higjienes
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate