Shitet Apartament 2+1+2 te Vila L

 • 63.000€
, Vila L/Bulevardi Kashar
shitje

Shitet Apartament 2+1+2 te Vila L

, Vila L/Bulevardi Kashar
 • 63.000€

Details

 • Price: 63.000€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0694822228

Description

Shitet Apartament 2+1+2 tualete me sip,100m ne katin e 1 banim ose i 2 teknik ne nje pallat te ri me ashensore dhe teper cilesore.Apartamenti ka nje planimetri te rregullt dhe ka orientim J-L eshte shpi gjithe kohen me diell.Ndodhet afer Viles L ne Astir.
Eshte e pajisur me certifikate pronesie.
Per me shume kontaktoni ne : 0694822228

 • Address Vila L/Bulevardi Kashar
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Agjensi Imobiliare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Agjensi Imobiliare "SARAJ"
 • Agjensi Imobiliare "SARAJ"