SHITET APARTAMENT 2+1+2 TE “RRUGA E KAVAJËS”, TIRANË.

 • 105.000€
, Rruga e Kavajës, Pranë Kompleksit Delijorgji.
shitje

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TE “RRUGA E KAVAJËS”, TIRANË.

, Rruga e Kavajës, Pranë Kompleksit Delijorgji.
 • 105.000€

Details

 • Price: 105.000€
 • Size: 92 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355693928000

Description

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TE “RRUGA E KAVAJËS”, TIRANË.
Apartamenti gjendet në një zonë lehtësisht të aksesueshme, dhe me të gjitha facilitetet e nevojshme pranë.
Sipërfaqja e tij është 92 m2 dhe ndodhet në katin e 4-t të një pallati të ri me ashensor.
Apartamenti organizohet në: 3 dhoma, 2 tualete dhe 1 ballkon.
Shitet i pamobiluar për 105.000 Euro/total.
Për më shumë informacion osë një vizitë në pronë, kontaktoni në: +355693928000.

 • Address Rruga e Kavajës, Pranë Kompleksit Delijorgji.
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate