SHITET APARTAMENT 2+1+2 TE “PETRO NINI LUARASI”

  • 169.000€
, Qendër, Rruga Urani Pano, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TE “PETRO NINI LUARASI”

, Qendër, Rruga Urani Pano, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • 169.000€

Details

  • Price: 169.000€
  • Rooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Type: Apartament
  • Status: shitje

Description

Shitet apartament 2+1+2 te “Petro Nini Luarasi”. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te mire-administruar me ashensor. Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati 12 katesh. Eshte i organizuar me nje korridor,i cili ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kuzhinen,dy dhomave te gjumit,dy tualeteve dhe ballkoneve. Apartamenti ndodhet ne nje prej zonave me te kerkuara te kryeqytetit,e cila te ofron fasilitete e nevojshme per jetese si: shkolla,supermarkete,lokale etj,. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500

  • Address Qendër, Rruga Urani Pano, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
  • Billion Real Estate