Shitet Apartament 2+1+2 te Niko Avrami

 • 75.000€
4 Spitali / Allias / Tufine, Rruga Niko Avrami, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Shitet Apartament 2+1+2 te Niko Avrami

4 Spitali / Allias / Tufine, Rruga Niko Avrami, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 75.000€

Details

 • Price: 75.000€
 • Size: 73 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0694822228

Description

Shitet Apartament 2+1 me sip,73m ne katin e 1 ne nje pallat egzistuess me tulla,shume i mirmbajtur nga banoret e pallatit dhe i pa demtuar fare nga termeti.Apartamenti eshte totalisht i rikonstruktuar dhe eshte i mobiluar ne menyre bashkohore.Eshte i perber nga 2 dhoma gjumi te bollshme nje sallon ndenje,guzhina eshte me vete e ndare dhe 2 tualete me dritare.Apartamenti ka dhe nje oborr 100m ne shfrytezim i rrethuar me dere dhe i perdorur per parking ose bace.Ndodhet te Shkolla Barjam Curri, 2 min ne kembe.
Eshte e pajisur me certifikate pronesie.
Cmimi pak i diskutushem.
Per me shume kontaktoni ne : 0694822228

 • Address Rruga Niko Avrami, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 4 Spitali / Allias / Tufine

Contact Information

View Listings
Agjensi Imobiliare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Agjensi Imobiliare "SARAJ"
 • Agjensi Imobiliare "SARAJ"