SHITET APARTAMENT 2+1+2 TE LIQENI I THATE!

 • 115.000€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Liqeni i Tiranës, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TE LIQENI I THATE!

5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Liqeni i Tiranës, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 115.000€

Details

 • Price: 115.000€
 • Size: 93 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 00355692033500

Description

Shitet apartament 2+1+2 te Liqeni i Thate ,rruga e Ullishtes. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri te mire-administruar, me ashensor. Eshte i organizuar ne nje sallon te bollshem se bashku me kuzhinen , dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti eshte i mobiluar dhe te gjitha mobiljet dhe paisjet eletroshtepiake jane te mirembajtura. Disponon dokumentacion te rregullt

 • Address Liqeni i Tiranës, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate