SHITET APARTAMENT 2+1+2 TE KOPSHTI BOTANIK!

 • 125.000€
, Liqeni i Tiranës, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TE KOPSHTI BOTANIK!

, Liqeni i Tiranës, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 125.000€

Details

 • Price: 125.000€
 • Size: 110 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet apartament 2+1 te Kopshti Botanik. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, te mire-administruar me ashensor. Eshte i organizuar ne nje dhome ndenjeje se bashku me kuzhinen e cila ka dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi dhe dy tualete. Apartamenti ka planimetri te rregullt dhe shitet i mobiluar. Per cdo informacion ose vizite ne prone me kontaktoni!0692033500

 • Address Liqeni i Tiranës, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate