Shitet apartament 2+1+2 te Ish Profarma

  • 100.000€
, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Shitet apartament 2+1+2 te Ish Profarma

, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • 100.000€

Details

  • Price: 100.000€
  • Size: 1049 m²
  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0692033500

Description

Prane Ish Profarmes, ne nje kompleks te ri ndertim i vitit 2020 shitet apartament 2+1 me siperfaqe totale 104.9 m2. Apartamenti ka punime mjaft cilesore , izolim akustik, sisteme hidraulike, instalime per sisteme qendrore kondicionimi. Hyrja ndodhet ne katin e 2te banimit eshte i organizuar ne nje sallon me hapesire te bollshme, bashke dhe me ambjentin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon dhe 1 tualet. Per me teper informacion dhe per te kuptuar vleren reale te kesaj prone kontaktoni ne +355692033500

  • Address Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
  • Billion Real Estate