SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANE SHKOLLES TE MARINES ME PAMJE NGA DETI, VLORE

  • 210.000€
,

Details

  • Price: 210.000€
  • Type: Apartament
  • Status: shitje

Description

SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANE SHKOLLES TE MARINES ME PAMJE NGA DETI, VLORE

Pallati është ndërtim i ri dhe gjendet në zonën kryesore ekonomike dhe sociale të qytetit, si dhe më të aksesueshmen.
Apartamenti ndodhet në katin e 5-të.
Orientimi Jug-Perëndim.

Sipërfaqja totale e apartamentit : 111 m2.

Organizohet në :
Sallon + kuzhinë,
2 Dhoma gjumi,
2 Tualete,
1 Ballkon.

Apartamenti është i ndriçuar me dritë natyrale gjatë gjithë ditës.

Çmimi 2,100 EURO/ M2

Për më tepër informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355697066661

Address

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
  • DES Vlore Lungomare