SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANE SHKOLLES 9 VJECARE “ISMAIL QEAMLI” VLORE.

 • 78.000€
, Cameria

Details

 • Price: 78.000€
 • Size: 116 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: +355683354824

Description

SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANE SHKOLLES 9 VJECARE “ISMAIL QEAMLI” VLORE.

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 11616m² ,107m² neto
Disponon certifikat pronësie

Kati i 6-të një pallati.

organizohet në :

2Dhoma Gjumi

Sallon + kuzhinë

2 Tualete

1 Ballkon

Apartamenti është i miremobiluar dhe i ndriçuar me dritë natyrale gjatë gjithë ditës dhe eshte i rikonstruktuar se fundmi me parametra bashkekohore.

Çmimi 78. 000 Euro/ Total i negociueshem.

————————————————————————

ℹ️Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni

📲+355683354824

📧ronaldocanaliajrealestate@gmail.com

 • Address Cameria
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
 • DES Vlore Lungomare