Shitet apartament 2+1+2 prane Restorant Freskut Billion396

 • 67.000€
, Linzë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
shitje

Shitet apartament 2+1+2 prane Restorant Freskut Billion396

, Linzë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
 • 67.000€

Details

 • Price: 67.000€
 • Size: 87 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet apartament i tipologjise 2+1+2 prane Restorant Freskut . Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 87m2, dhe organizohet ne nje sallon, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Ndodhet ne katin 5 te nje pallati te ri dhe te mireadministruar te pajisur me ashensor, ne nje zone qe te ofron shume facilitete si supermarkete, linja urbane, shkolla etj . Apartamenti shitet totalisht i mobiluar sikurse paraqitet dhe ne foto. Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni ne +355692033500

 • Address Linzë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate