SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANË MINISTRISË SË JASHTME

 • 182.000€
3 Ministria e jashtme / Brryli, Pranë Ministrisë së Jashtme
shitje

SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANË MINISTRISË SË JASHTME

3 Ministria e jashtme / Brryli, Pranë Ministrisë së Jashtme
 • 182.000€

Details

 • Price: 182.000€
 • Size: 113 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet apartament i tipologjisë 2+1+2 pranë Ministrisë së Jashtme. Apartamenti ndodhet në një pallat të ri me ashensor. Sipërfaqja e apartamentit është 113.59 m2 dhe organizohet në 2 dhoma gjumi, sallon ndenjieje së bashku me kuzhinën, 2 tualete të mëdha dhe një ballkon që rrethon sallonin e ndenjies. Cilësia e ndërtimit në këtë kompleks është e nivelit më të lartë, duke nisur nga fasada termike dhe vetrata termike. Gjithashtu për çdo kat struktura është e përforcuar për mbrojtjen maksimale nga tërmeti. Zona në të cilën ndodhet apartamenti ofron qetësinë dhe të gjitha fasilitetet e nevojshme si supermarkete, shkolla, kopshte, linjë urbani etj. Për një vizitë në këtë pronë ose në prona të ngjashme kontaktoni në numrin 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/p…se-se-jashtme/

 • City Tirane
 • Area 3 Ministria e jashtme / Brryli

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate