SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANE KONTAKTIT ID-957

 • 96.500€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANE KONTAKTIT ID-957

7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 96.500€

Details

 • Price: 96.500€
 • Size: 101 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANE KONTAKTIT ID-957

Shitet super apartament 2+1+2  me siperfaqe 101.37 m2, me vendodhje perfekte buze rruge.  Apartamenti ndodhet ne nje kompleks  te vitit 2020  dhe ka punime mjaft cilesore , duke filluar nga vetrata me dopio xham termik, sisteme hidraulike instalime per sisteme qendrore kondicionimi etj.  Apartamenti ndodhet ne katin e 5 banimi  dhe eshte i organizuar ne nje sallon me dalje ne ballkon, ka 2 dhoma gjumi , si dhe  2 tualete.Orientimi i apartamentit eshte jug-perendim dhe ka nje ndricim natyral gjate gjithe dites. Fakti qe shitet i pamobiluar i jep mundesine cdo personi ta ideoje sipas shijeve personale. Eshte investimi ideal per dike qe kerkon nje jetese te qete si dhe te ofron gjithe facililitete e nevojshme.

Per te patur me teper informacion dhe per te kuptuar vleren reale te kesaj prone, ju ftojme te na kontaktoni ne nr: 0692033500

SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANE KONTAKTIT

 • Address 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate