SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANË ISH EKSPOZITËS, TIRANË

 • 1.800€
7 Ekspozita / Gjykata, Ish Ekspozita, Bulevardi Bajram Curri, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
shitje
7 Ekspozita / Gjykata, Ish Ekspozita, Bulevardi Bajram Curri, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • 1.800€

Details

 • Price: 1.800€
 • Size: 106 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 10

Description

SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANË ISH EKSPOZITËS, TIRANË

 

Çmimi:1800 euro/m2
Sipërfaqja: 106 m2
Vendndodhja: Ish ekspozita, Tiranë

 

Banesa ndodhet në katin e 10-të të banimit në një pallat të ri me hipotekë.Pallati disponon ashensor të cilët janë në gjendje pune si dhe punime mjaft cilësore. Apartamenti organizohet në ambientin e ndenjes+ gatimit me akses dalje në ballkon , dhomat e gjumit dhe 2 tualete.

 

Tipologjia:2+1
1 Ambient ndenje+ ambient gatimi
2 Dhoma gjumi
2 Tualete
1 Ballkon

 

Apartamenti është totalisht I mobiluar, me mobilje bashkëkohore pë një jetesë sa më të qetë

Zona në të cilën ndodhet ofron të gjitha facilitetet e mundshme për një jetesë komode si linja transporti publik, shkolla, farmaci etj

 

 

Për më shumë informacione ose për një vizitë në pronë na kontaktoni.
069 70 322 41

 • Address Ish Ekspozita, Bulevardi Bajram Curri, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Ekspozita / Gjykata

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta