SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANE BAR FACE, VLORE 84.000 EUR.

 • 84.000€
, Cameria

Details

 • Price: 84.000€
 • Size: 122 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4

Description

SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANE BAR FACE, VLORE.

Pallati është ndërtim i ri dhe gjendet në zonën kryesore ekonomike dhe sociale të qytetit, si dhe më të aksesueshmen.
Apartamenti ndodhet në katin e 4-të banim dhe është pjesërisht i mobiluar.
Orientimi Jug-Perëndim.

Sipërfaqja totale e apartamentit : 122 m2.

Organizohet në :
Sallon + kuzhinë,
2 Dhoma gjumi,
2 Tualete,
2 Ballkone.

Apartamenti është i ndriçuar me dritë natyrale gjatë gjithë ditës.

Çmimi:84000 EURO/ TOTAL

Për më tepër informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355682803436

 • Address Cameria
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
 • DES Vlore Lungomare