Shitet, Apartament 2+1+2, Oxhaku, Tiranë.

 • 142.000€
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Kompleksin ASL
shitje
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Kompleksin ASL
 • 142.000€

Details

 • Price: 142.000€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355693339000

Features

Description

Apartamenti ndodhet në Kompleksin ASL.
Informacion mbi apartamentin:
• Sipërfaqja totale: 120 m2.
• Kati 2.
• Ndërtim i ri.
Organizimi:
• Ambient ndenje.
• Ambient gatimi.
• 2 Dhoma gjumi.
• 2 Tualete.
• Ballkon i bollshëm.
Cilësime të tjera:
• Orientimi Jug-Perëndim.
• Hidraulike Incaso.
• Sistem Multisplit dhe Multistrat.
• Termoizolim me sistem kapot.
• Kubaturë e rregullt.
• Me dokumentacion të rregullt hipotekor.
Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

 • Address Kompleksin ASL
 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings
dori duka

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
dori duka
 • dori duka