SHITET APARTAMENT 2+1+2 NË ZONËN E “ISH KESH”

 • 145.000€
, KESH - Korporata Energjetike Shqiptare, Rruga Petro Korçari, Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
shitje
, KESH - Korporata Energjetike Shqiptare, Rruga Petro Korçari, Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
 • 145.000€

Details

 • Price: 145.000€
 • Size: 99 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje

Description

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NË ZONËN E “ISH KESH”

Apartamenti ka sipërfaqe 99m²

Ndodhet në zonën e “Ish Kesh”, Vasil Shanto

Organizimi:
Dhomë Ndenje+ Kuzhinë
2 Dhoma Gjumi
2 Tualete
Ballkon

Kati i 5

Apartamenti është ideal për familjen tuaj, pasi shumë pranë tij gjenden shërbime si:
Super Market, Farmaci, Treg fruta-perime, Furrë Buke,Stacion autobuzi dhe shumë të tjera

Çmimi: 145.000€

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë kontaktoni:

0686032320

 • Address KESH - Korporata Energjetike Shqiptare, Rruga Petro Korçari, Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Ish Ekspozita

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Ish Ekspozita
 • DES Ish Ekspozita