SHITET APARTAMENT 2+1+2 NË VLORË

 • 85.000€
, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NË VLORË

, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, Albania
 • 85.000€

Details

 • Price: 85.000€
 • Size: 105 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355 69 70 66 661

Description

Shitet apartament 2+1+2 në qytetin e Vlorës. Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 159 m² nga e cila, 105m² është sipërfaqja e brendshme neto dhe 22.5m² është veranda. Ky apartament është i organizuar në mënyrë të tillë: 2 dhoma gjumi, 1 kuzhinë gatimi dhe dhomë ngrënie , 1 sallon i sistemit Open Space, 2 tualete, 1 korridor, 1 ballkon i vogël dhe 1 verandë me pamje nga deti. Apartamentit i është kryer një rikonstruksion total në vitin 2018. Është arreduar me mobilje të viteve të fundit. Ky apartament është i mobiluar tërësisht ku përfshihet: kuzhina e gatimit me frigorifer, pianurë, furrë, dy divane të sallonit dhe një librari, krevati i dhomës matrimoniale King Size (180×200 cm) i cili është me sistem motori elektrik për rregullimin e pozicionit, një tavolinë tualeti dhe dollap me 4 kanata, dy krevate masa queen size (120X200 cm) dhe një dollap me 2 kanata, kondicioner, linjë interneti dhe tv kabllor. Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të aksesueshme të qyetit të Vlorës dhe vjen në shitje me një çmim prej 85,000 €/total. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 70 66 661 / +355 69 70 66 662

https://desrealestate.al/sq/property/shitet-apartament-212-ne-vlore/

 • Address Vlora, Vlorë County, Southern Albania, Albania
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate