SHITET APARTAMENT 2+1+2 NË UJË TË FTOHTË, VLORË

 • 120.000€
, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NË UJË TË FTOHTË, VLORË

, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, Albania
 • 120.000€

Details

 • Price: 120.000€
 • Size: 1000 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355 96 70 66 661

Features

Description

Shitet apartament 2 +1+ 2 në Ujë të Ftohtë, Vlorë.
Sipërfaqja e brendshme e apartamentit është 100 m² dhe organizohet në: sallon + kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon me pamje nga deti. Apartamenti është në katin e katërt banim të një pallati të ri. Vendodhja e tij në Lungomare dhe në një nga zonat më të pëlqyera të qytetit të Vlorës e bën këtë apartament një mundësi shumë të mirë investimi. Disponon çertifikatë pronësie. Vjen në shitje me një çmim prej: 120 000 €/total. Për më shumë informacione ose për një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 96 70 66 661

https://desrealestate.al/sq/property/shitet-apartament-212-ne-uje-te-ftohte-vlore/

 • Address Vlora, Vlorë County, Southern Albania, Albania
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate