SHITET APARTAMENT 2+1+2 NË RUS, SHKODËR

 • 68.000€
, Shkoder, Shkodër Municipality, Shkodër County, Northern Albania, 4001-4007, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NË RUS, SHKODËR

, Shkoder, Shkodër Municipality, Shkodër County, Northern Albania, 4001-4007, Albania
 • 68.000€

Details

 • Price: 68.000€
 • Size: 125 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355696011333

Description

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NË RUS, SHKODËR.

Apartamenti disponon një sipërfaqe prej 125 m2 dhe është i organizuar në , 1 sallon dhe kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon.

Ndodhet në katin e 3-të të një pallati të ri, me një pamje të plotë të qytetit.

Çmimi i shitjes është 68.000 Euro/total.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni në: +355696011333

 • Address Shkoder, Shkodër Municipality, Shkodër County, Northern Albania, 4001-4007, Albania
 • City Shkoder

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate