Shitet apartament 2+1+2 në rrugën `Gjergj Arianiti` Vlore.

  • 67.000€
,

Details

  • Price: 67.000€
  • Size: 125 m²
  • Type: Apartament
  • Status: shitje

Description

Shitet apartament 2+1+2 në rrugën `Gjergj Arianiti` Vlore.
Apartamenti ndodhet në katin e 8-të dhe ka një sipërfaqe prej 125m2/total.
Organizohet : 2 Dhome Gjumi, 1 Sallon+Kuzhine ,2 Banjo,2 Ballkone,
Zona në të cilen ndodhet ofron të gjitha mundësite dhe të gjitha fasilitetet e nevojshme si supermarkete, shkolla, kopshte.

Prona disponon çertifikatë pronësie.

Cmimi :67 000 Euro/i negociueshem

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni +355 69 7066661

Address

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
  • DES Vlore Lungomare