SHITET APARTAMENT 2+1+2 NË  REZIDENCËN MINE PEZA , TIRANË

 • 174.000€
9 Rr. Fortuzi / Mine Peza, Mine Peza, Rruga Mine Peza, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
shitje
9 Rr. Fortuzi / Mine Peza, Mine Peza, Rruga Mine Peza, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • 174.000€

Details

 • Price: 174.000€
 • Size: 116 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6

Description

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NË  REZIDENCËN MINE PEZA , TIRANË

 

Sipërfaqe: 116 m²

Çmimi:1500 euro/m2

Vendndodhja: Rruga Mine Peza

 

Apartamenti ndodhet në katin e 6 të një pallati të ri. Apartamenti organizohet në korridorin hyrës, sallonin e ndenjies bashkë me këndin e gatimit, dy  dhoma gjumi, dy ballkone dhe dy tualete .

Rezidenca Mine Peza eshte nje nga projektet me te reja te kompanise Nova Construction qe do te ndertohet pergjate nje prej akseve me te rendesishme te Tiranes , sic eshte rruga Mine Peza.

Koncepti konsiston ne krijimin e nje objekti i cili ne fasaden e tij tejashtme prezantohet me nje ballkonate te vazhduar ne forme perimetrale, ndersa ne pjesen e qendrore te tij objekti ka nje oborr te brendshem gjithashtu edhe ky me nje ballkonate te vazhduar.

Nga ana volumentrike dallohet forma e rregullt gjeomentrike e volumit te objektit e nderthurur me ballkonet e harkuara ne pjesen e jashtme dhe ate te brendeshme te objektit.Me nje shumellojshmeri tipologjish funksionale , Mine Peza Residence ju ofron hapsira me cilesi te larte ndertimi dhe te mireorganizuara te cilat garantojne nje jetese me standarte maksimale.

Kate mbi toke: 13 kate

Kate nen toke: 3 kate

Kate komercial: 2 kate

 

Rruga kryesore e lidh sheshin me qendren e Tiranes, ne vije te drejte,nepermejt rruges “Mine Peza”. Ky shesh ndodhet ne nje nyje te rendesishme komunikimi, vetem 500m nga qendra e Qytetit.

 

 

Për më shumë informacione kontaktoni në: +355 68 800 0969

 • Address Mine Peza, Rruga Mine Peza, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Rr. Fortuzi / Mine Peza

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta