Shitet Apartament 2+1+2 ne Qender

 • 120.000€
9 Qender, Mine Peza, Rruga Mine Peza, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Shitet Apartament 2+1+2 ne Qender

9 Qender, Mine Peza, Rruga Mine Peza, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 120.000€

Details

 • Price: 120.000€
 • Size: 94 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0694822228

Description

Zona/Rruga : Qender mbrapa Piaces

Shitet Apartament 2+1+2 tualete me sip,94m Neto pa hapesira te perbashketa ne katin e 2 banim ne nje pallat te ri me ashensore i vitit 2005 dhe shume cilesore,i mirmbajtur nga banoret e pallatit dhe mire administruar.Apartamenti organizohet nga nje koridor ndares,dy dhoma gjumi,nje sallon bashke me guzhinen dhe 2 tualete.Mund te shitet edhe me kredi bankare.Ndodhet ne Qender afer me Piacen.
Eshte e pajisur me certifikate pronesie.
Per me shume kontaktoni.

 • Address Mine Peza, Rruga Mine Peza, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Qender

Contact Information

View Listings
Agjensi Imobiliare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Agjensi Imobiliare "SARAJ"
 • Agjensi Imobiliare "SARAJ"