SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE QENDER, TE SHESHI SKENDERBEJ! SUPER MUNDESI INVESTIMI

 • 193.000€
9 Qender, Skanderbeg Square, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
shitje
9 Qender, Skanderbeg Square, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • 193.000€

Details

 • Price: 193.000€
 • Size: 94 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0695557770

Description

Shitet Apartament 2+1+2 te Sheshi Skenderbej, ne Qender, me nje siperfaqje neto 93.67m2.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te mire-administruar dhe me ashensor

Organizimi i brendshem: 2 dhoma gjumi, ambient ndenje & kuzhine, 1 ballkon, 2 tualete dhe korridor.

Apartamenti ndodhet nje zone FANTASTIKE, shume te aksesueshme, ne Qender te Tiranes, e cila te ofron nje larmishmeri sherbimesh perreth.

Duke qene se apartamenti eshte i pabanuar prej kohesh dhe i painvestuar te jep mundesine e investimit sipas deshires, duke planifikuar nje organizim te ri dhe teper modern.

Prona gjithashtu disponon 2 garazhe 60m2 (per 3-4 makina).

!! MUNDESI INVESTIMI PER QIRA DITORE/MUJORE PER SHKAK TE VENDNDODHJES SE FAVORSHME!!

!! MUNDESI NDARJE !!

I pajisur me DOKUMENTACION TE RREGULLT HIPOTEKOR!

! NE QENDER TE TIRANES !

Na kontaktoni per me shume informacione!

 • Address Skanderbeg Square, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Qender

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
SS PROPERTIES
 • SS PROPERTIES