SHITET APARTAMENT 2+1+2 NË PLAZHIN E VJETËR ME PAMJE NGA DETI, VLORË

 • 133.350€
, Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
shitje
, Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • 133.350€

Details

 • Price: 133.350€
 • Size: 128 m²
 • Rooms: 3
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355697066661

Features

Description

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NË PLAZHIN E VJETËR ME PAMJE NGA DETI, VLORË

Pallati është ndërtim i ri dhe gjendet në një nga zonat kryesore ekonomike dhe sociale të qytetit, si dhe më të aksesueshmen.
Apartamenti ndodhet në katin e 4-të banim.
Orientimi Jug-Perëndim.

Sipërfaqja totale e apartamentit : 127.9 m2.

Organizohet në :
Sallon + kuzhinë,
2 Dhoma gjumi,
2 Tualete,
1 Ballkon.

Apartamenti është i ndriçuar me dritë natyrale gjatë gjithë ditës.

Çmimi 133.350 euro /total.

Për më tepër informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355697066661

 • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
 • DES Vlore Lungomare