SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE PLAZH ILIRIA ME PAMJE DETI !

 • 99.000€
, Plazh Iliria

Details

 • Price: 99.000€
 • Size: 106 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 0688829010

Description

Apartamenti ndodhet ne Plazh Iliria, i pozicionuar ne katin e 8 te nje pallati te mireadministruar dhe eshte i pajisur me ashensor.
Organizohet ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje + kuzhine, nje tualet dhe dy ballkone. Investimet ne apartament jane teper cilesore dhe eshte i pabanuar me pare.
Apartamenti ndodhet shume prane detit dhe ofron pamje te saj dhe eshte ne nje zone me shume facilitete si psh farmaci, bar restorante etc.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume informacion ose vizite ne prone ,na kontaktoni!

 • Address Plazh Iliria
 • City Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare