SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE PLAZH HEKURUDHA

 • 67.000€
, Plazh Hekurudha

Details

 • Price: 67.000€
 • Size: 90 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 0688829010

Description

Apartamenti me siperfaqe neto 84.6m2. dhe pozicionohet ne katin e 8 te nje pallati cilesor, i pajisur me ashensor.
Organizohet ne dy dhoma gjumi ,nje dhome ndenje te madhe me kuzhine te perbashket dhe dy tualete .
Apartamenti orientohet ne Jug-Perendim, e cila e ben te kete drite natyrale dhe ndricim ne cdo orare te dites.
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni !!

 • Address Plazh Hekurudha
 • City Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare