Shitet Apartament 2+1+2 ne Misto Mame

 • 54.000€
, Rruga Besim Alla, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Shitet Apartament 2+1+2 ne Misto Mame

, Rruga Besim Alla, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 54.000€

Details

 • Price: 54.000€
 • Size: 90 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 0694822228

Description

Zona/Rruga : Misto Mame, Besim Alla

Shitet Apartament 2+1+2 tualete ne katin e 8-i fundit me ashensor. Me siperfaqe 90 m² ne pallat te ri, orientim Lindje.Apartamenti disponon 2 dhoma gjumi, nje sallon te bollshem ndenje, nje ballkon dhe 2 tualete.
E pajisur me hipoteke.
Per me teper informacion kontaktoni ne numrin e tel : 069 48 22 228

 • Address Rruga Besim Alla, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Agjensi Imobiliare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Agjensi Imobiliare "SARAJ"
 • Agjensi Imobiliare "SARAJ"