SHITET APARTAMENT 2+1+2 NË LUNGOMARE , VLORË.

 • 100.000€
, Cameria

Details

 • Price: 100.000€
 • Size: 104 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0697066662

Description

🆕 SHITET APARTAMENT 2+1+2 NË LUNGOMARE , VLORË.

Apartamenti ndodhet në një zonë të qetë dhe të aksesueshme me të gjitha fasilitetet e mundshme.
Disponon çertifikatë pronësie të rregullt.

✅ Sipërfaqe 104 m2/ total
✅ Orientimi Veri-Perëndim
✅ Mobiluar pjesërisht
✅ 2 Dhoma Gjumi
✅ Sallon + kuzhinë
✅ 2 Tualete
✅ 1 Ballkon
✅ Pallat i ri
✅ Kati i 2-të
✅ Çmimi 100,000€ / Total

Apartamenti eshte i ndricuar me drite natyrale gjate gjithe dites.

————————————————————————
ℹ️Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni:

+355 69 706 6662

 • Address Cameria
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
 • DES Vlore Lungomare