SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE LAPRAKE

 • 120.000€
11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Rruga Gjergj Legisi, Lapraka, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
shitje
11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Rruga Gjergj Legisi, Lapraka, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • 120.000€

Details

 • Price: 120.000€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0695557770

Description

Shitet Apartament 2+1+2  ne Laprake, buze rruges kryesore me nje siperfaqje totale prej 120m2 dhe siperfaqje neto 105.24 m2.

Ambienti i brendshem eshte i organizuar ne: 2 dhoma gjumi, kuzhine & ambient ndenje, 1 tualet, korridor, 2 ballkone. Siperfaqja e madhe e apartamentit prej te jep mundesine e investimit dhe planifikimit per shfrytezim ne nje menyre moderne dhe bashkekohore. Apartamenti eshte i pamobiluar, per ti lene hapesire klienteve ta arredojne sipas deshires.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor.

Orientim- Lindje-Perendim

Zona perreth eshte nje zone shume aksesueshme dhe e favorshme, me plot sherbime perreth, qe e bejne jetesen tuaj sa me komode dhe te thjeshte.

I pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor.

Na kontaktoni ne +355 69 555 7770 per me shume informacione ose per nje vizite ne prone.

 • Address Rruga Gjergj Legisi, Lapraka, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
SS PROPERTIES
 • SS PROPERTIES