SHITET APARTAMENT 2+1+2 NË LAGJEN “KONFERENCA E PEZËS” FIER.

 • 49.000€
, Fier, Fier County, Southern Albania, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NË LAGJEN “KONFERENCA E PEZËS” FIER.

, Fier, Fier County, Southern Albania, Albania
 • 49.000€

Details

 • Price: 49.000€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 9
 • Mob / Tel: +355692045103

Description

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NË LAGJEN “KONFERENCA E PEZËS”, FIER.

Apartamenti shitet pjesërisht i mobiluar, dhe ka një sipërfaqe prej 100m², me dokumentacion të rregullt hipotekor, dhe organizohet në: 2 dhoma gjumi, 2 tualete, sallon + kuzhinë dhe 1 ballkon.

Prona ndodhet në katin e 9-të, të një pallati të ri me ashensor.

Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme me të gjitha facilitetet e nevojshme, në qëndër të qytetit.

Çmimi i apartamentit është 49.000€ / total. (i negociueshëm).

ID e pronës: 11954

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355692045103

 • Address Fier, Fier County, Southern Albania, Albania
 • City Fier

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate