SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE KOMPLEKSIN “Fiori di Bosco”

 • 99.500€
, Kompleksi “Fiori di Bosco”
shitje

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE KOMPLEKSIN “Fiori di Bosco”

, Kompleksi “Fiori di Bosco”
 • 99.500€

Details

 • Price: 99.500€
 • Size: 104.5 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet apartament 2+1+2 ne kompleksin Fiori di Bosko.
Apartamenti ndodhet ne nje nga rezidencat me te kerkuara te momentit ne Tirane me nje super cilesi ne ndertim.
Apartamenti organizohet ne 1 sallon+kuzhine, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha facilitetet e nevojshme.
Per nje vizite ne prone ose prona te ngjajshme kontaktoni ne numrin 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/p…ri-di-bosco-2/

 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate