SHITET APARTAMENT 2+1+2 NË ÇOLE, VLORË.

 • 75.000€
, Cameria

Details

 • Price: 75.000€
 • Size: 116 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 0697066661

Description

🆕 SHITET APARTAMENT 2+1+2 NË ÇOLE, VLORË.

Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme dhe të qetë.
Disponon certifikatë pronësie të rregullt.

✅ Sipërfaqe 116 m2/ total
✅ Orientimi Jug-Lindje
✅ 2 Dhoma Gjumi
✅ Sallon + kuzhinë
✅ 2 Tualete
✅ 1 Ballkon
✅ Ashensor
✅ Parking
✅ Kati i 8-të
✅ Çmimi 75,000€ / Total

Apartamenti eshte i ndricuar me drite natyrale gjate gjithe dites.

————————————————————————
ℹ️Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni:

+355 69 706 6661.

 • Address Cameria
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
 • DES Vlore Lungomare