Shitet Apartament 2+1+2 në Bulevardin Vlorë-Skelë

  • 78.000€
,

Details

  • Price: 78.000€
  • Type: Apartament
  • Status: shitje

Description

Shitet Apartament 2+1+2 në Bulevardin Vlorë-Skelë

Organizohet në 2 Dhoma Gjumi,2 Banjo ,Sallon + Kuzhinë ,2 Ballkon

Prona është pjesërisht e mobiluar dhe ka një sipërfaqe prej 107.97m2.

Apartamenti ndodhet në katin e 9-të një pallati te ri me ashensor.

Çmimi i pronës për shitje është 78000 euro total.

Për më shumë informacion ose vizitë në pronë na kontaktoni +355 69 70 66 661

Address

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
  • DES Vlore Lungomare