SHITET APARTAMENT 2+1+2 NË ASTIR,TIRANË

 • 100.000€
, Astir, Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NË ASTIR,TIRANË

, Astir, Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 100.000€

Details

 • Price: 100.000€
 • Size: 114 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0692048884

Description

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NË ASTIR.

Apartamenti ndodhet në katin e 4-të të një pallati të ri.

Zona ku ndodhet është lehtësisht e aksesueshme dhe ka pranë të gjitha facilitetet e nevojshme.

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 114m2 dhe organizohet në: 2 dhomë gjumi, 1 sallon + kuzhinë,2 tualet dhe 1 ballkon. Posedon dokumentacion të rregullt pronësie.

Gjithashtu ofron edhe hapësirë parkimi.

Çmimi: 100.000 Euro/total.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, kontaktoni në: 0692048884

 • Address Astir, Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate