SHITET APARTAMENT 2+1+2 ME SIPËRFAQE 130 M², KORÇË.

 • 57.000€
, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 2+1+2 ME SIPËRFAQE 130 M², KORÇË.

, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
 • 57.000€

Details

 • Price: 57.000€
 • Size: 130 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355 69 20 45 108

Description

Shitet apartament 2+1+2 me sipërfaqe 130 m² kati i 4, te lagjia 10 “Francezët”, Korçë.
Prona është me të gjitha restaurimet cilësore dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Shitet me një çmim okazion prej 57 000 Euro/Total.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: ☎️ +355 69 20 45 108

https://desrealestate.al/sq/property/shitet-apartament-212-me-siperfaqe-130-m%c2%b2-korce/

 • Address Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
 • City Korce

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate