Shitet apartament 2+1+2 me pamje te mrekullueshme nga Liqeni i Farkes

 • 191.300€
, Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje

Shitet apartament 2+1+2 me pamje te mrekullueshme nga Liqeni i Farkes

, Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 191.300€

Details

 • Price: 191.300€
 • Size: 166 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 00355686511111

Description

Shitet apartament 2+1 në rezidencen “Quiet Lake”, pranë Liqenit të Farkës në Tiranë.
Organizimi: ambienti ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhomat e gjumit, 2 tualete dhe verandë e bollshme.
Disponon siperfaqe totale 166.3 m2.
Në një vendndodhje të pakrahasueshme, fare pranë me Liqenin e Farkës është krijuar një hapësirë rezidenciale e nivelit të lartë. “Quiet Lake” është vendi ku do të shijoni natyrën ekskluzive, me pamje impresionuese të liqenit të Farkës dhe vargmalit të Dajtit, e duke pasur njëkohësisht komoditetin e të jetuarit vetëm pak kilometra larg qendrës së kryeqytetit.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
+355 4 222 6005
+355686511111
realestate@immoalbania.com
Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Çmimi: 191,300 €

 • Address Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Immo Albania
 • Immo Albania