SHITET APARTAMENT 2+1+2 ME PAMJE NGA DETI NË LUNGOMARE, VLORË

  • 140.000€
,

Details

  • Price: 140.000€
  • Size: 118 m²
  • Rooms: 3
  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Kati: 5

Features

Description

SHITET APARTAMENT 2+1+2 ME PAMJE NGA DETI NË LUNGOMARE, VLORË

Pallati është ndërtim i ri dhe gjendet në vijën e parë në Lungomare.
Apartamenti ndodhet në katin e 5-të banimi.

Orientimi Jug-Perëndim.
Sipërfaqja totale e apartamentit : 118 m2.

Organizohet në :
1 Dhomë ndenje + kuzhinë,
2 Dhoma gjumi,
2 Tualete,
2 Ballkone.

Apartamenti është i ndriçuar me dritë natyrale gjatë gjithë ditës.

Çmimi 1400 Euro/m2.

Për më tepër informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355697066661

Address

  • City Lungomare - Uji i Ftohte, Vlore

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
  • DES Vlore Lungomare