SHITET APARTAMENT 2+1+2 ME GARAZH TEK CONAD, VLORË

  • 85.000€
,

Details

  • Price: 85.000€
  • Type: Apartament
  • Status: shitje

Description

SHITET APARTAMENT 2+1+2 ME GARAZH TEK CONAD, VLORË

Pallati është ndërtim i ri dhe gjendet në zonën kryesore ekonomike dhe sociale të qytetit, si dhe më të aksesueshmen.
Apartamenti ndodhet në katin e 4-të banimi.
Orientimi Perëndim.

Sipërfaqja totale e apartamentit : 103.5 m2.
Sipërfaqja e garazhit : 19,5m2

Organizohet në :
Sallon + kuzhinë,
2 Dhoma gjumi,
2 Tualete,
1 Ballkon.

Apartamenti është i ndriçuar me dritë natyrale gjatë gjithë ditës.

Çmimi 85,000 euro/ total.

Për më tepër informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355697066661

Address

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
  • DES Vlore Lungomare