Shitet, Apartament 2+1+2 Me Garazh, Liqeni I Thatë, Tiranë. 200,000 € ID: OPP+29908

 • 200.000€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Liqeni i Thatë, Garunjas (Sauk), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Liqeni i Thatë, Garunjas (Sauk), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 200.000€

Details

 • Price: 200.000€
 • Size: 105 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355693339000

Description

Shitet, Apartament 2+1+2, Liqeni i Thatë pranë Hotel ”Radison”, Tiranë.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja neto: 105m2
• Kati i 2.
• Orientim Jug-Lindje.
• Disponon certifikatë pronësie.
Organizimi:
Ambient ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualet, 2 ballkone.
Cilësime të tjera:
•Me korridor shpërndarës.
• I mobiluar.
•Totalisht i investuar.
• Mobilim modern dhe i kompletuar me të gjitha pajisjet e nevojshme.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Sistem Chiller.
• Punime cilësore.
• Ndriçim natyral.
• Me ashensor.
• Me garazh.
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Liqeni i Thatë, Garunjas (Sauk), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +