SHITET APARTAMENT 2+1+2 , LAGJA 13 PLAZH, DURRES

 • 62.000€
, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 2+1+2 , LAGJA 13 PLAZH, DURRES

, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • 62.000€

Details

 • Price: 62.000€
 • Size: 104 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 00355672077709

Description

Shitet Apartament 2+1 ne Plazh prane hotel Palace,Durres, Apartamenti ndodhet ne pallat te ri me siperfaqe totale 104m2. Kat i dyte. Organizohet ne 2-Dhome gjumi, 1-Dhome ndenje bashke me sallonin dhe Kuzhinen, 2-Tualet,
1-Ballkon. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume informacion na kontaktoni!

 • Address Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Plazh-Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Erald
 • Erald