SHITET APARTAMENT 2+1+2 ISH PARKU I AUTOBUSAVE, TIRANË.

  • 160.000€
, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
shitje
, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
  • 160.000€

Details

  • Price: 160.000€
  • Size: 110 m²
  • Rooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Type: Apartament
  • Status: shitje

Description

SHITET APARTAMENT 2+1+2 ISH PARKU I AUTOBUSAVE, TIRANË.

Çmimi: 160000 euro

Sipërfaqja: 110 m²

Vendndodhja : Pranë kompleksit kontakt , ish parku I autobusave.

 

Apartamenti ndodhet në katin e 1- të banimit në një pallat të ri me hipotekë . Organizohet nga një korridor shpërndarës në 2 tualete duke u future ambientin e ndenjes+gatimit me akses dalje në ballkon , dhoma matriomoniale me akses dalje përsëri në ballkon dhe  dhoma e fëmijëve. Apartamenti disponon arredim bashkëkohorë, tualet inkaso ,sistem chilleri  ,parket cilësor dhe grila.

 

Tipologjia:2+1+2
1 Ambient ndenje+ ambient gatimi
2 Dhoma gjumi
2 Tualete
1 Ballkon
1 Korridor

Për më shumë detaje mund të kontaktoni:

0697032241

  • Address 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
  • DES Pallati me Shigjeta