SHITET APARTAMENT 2+1+2 ISH PARKU I AUTOBUSAVE, TIRANË.

 • 153.000€
, Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
shitje
, Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • 153.000€

Details

 • Price: 153.000€
 • Size: 110 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1

Description

SHITET APARTAMENT 2+1+2 ISH PARKU I AUTOBUSAVE, TIRANË.

 

Çmimi: 153.000 euro

Sipërfaqja: 110 m²

Vendndodhja : Pranë kompleksit kontakt , ish parku I autobusave.

 

Apartamenti ndodhet në katin e 1- të banimit në një pallat të ri me hipotekë . Organizohet nga një korridor shpërndarës në 2 tualete duke u futur në ambientin e ndenjes+gatimit me akses dalje në ballkon , dhoma matriomoniale me akses dalje përsëri në ballkon dhe  dhoma e fëmijëve

 

Arredim bashkëkohorë ,sistem ngrohje ,punime gipsi në cdo ambjent të banesës  me spote, ndricim led ,grila dhe hidrosanitare të markave më cilësore  Dritaret plastike me dopjo xham termik, një element shumë i mirë izolues sëbashku me muret ndarëse që ofrojn izolim akustik.. Çdo gjë është e mirë menduar dhe  arreduar në detajet më të vogla për një jetesë të qetë dhe mjaft komode.

 

 

 

Tipologjia:2+1+2

1 Ambient ndenje+ ambient gatimi

2 Dhoma gjumi

2 Tualete

1 Ballkon

1 Korridor

 

Për më shumë detaje mund të kontaktoni:

0697032241

 • Address Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta