SHITET APARTAMENT 2+1+2 I MOBILUAR, MANGALEM 21 , ALI DEMI, TIRANË

 • 130.000€
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
shitje
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • 130.000€

Details

 • Price: 130.000€
 • Size: 101 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje

Description

SHITET APARTAMENT 2+1+2 I MOBILUAR, MANGALEM 21 , ALI DEMI, TIRANË

 

ÇMIMI: 130.000 euro

Sipërfaqja: 101 m²

Vendndodhja: Rruga Pasho Hysa,Tiranë.

 

Apartamenti është organizuar në një korridor hyrës në sallon dhe  ambientin e gatimit,një tjetër korridor i cili bën shpërndarjen në tualetin e përgjithshëm dhe 2  dhomat e gjumit,njëra dhomë e organizuar për femijet dhe tjetra matrimoniale me tualet.

Apartamenti ka nje arredim bashkëkohor, I pajisur me grila dhe I shtruar me parket.

Zona në të cilën ndodhet është mjaft e aksesueshme me qendren e Tiranës

 

Tipologjia 2+1+2

2 Dhoma Gjumi

1 Sallon

1 Ambient gatimi

2 Tualete

 

Prona ndodhet në katin e 8-të banimi në një ndër komplekset më të kërkuara në kryeqytet.

 

Apartamente të projektuara për të përballuar Tërmete deri në 10 ballë.

-Breza antisizmik të lidhur me strukturën.

-Kolonçina përforcuese në muret e gjatë.

-Kolonçina përforcuese në çarjet e fasadës.

-Inkastrim i mirë i arkitrarëve.

-Rrjetë lidhëse në bashkimin e mureve me trarët/soletën.

-Shkumë poliuretani për ndarjen e tullës nga struktura.

-Shkumë poliuretani për fiksimin e sipërm të muraturës.

Apartamente me Ventilim të pavarur i cili eleminon  qarkullimin e aromave të gatimit ndërmjet apartamenteve, duke përmirësuar ndjeshëm kushtet e jetesës.

 

Dritare alumini termike përbëhet nga xham i dyfishtë dhe grila alumini . Ngjyra e profilit të dritares në interior është e bardhë, ndërsa në eksterior është sipas paletës së ngjyrave, të përbërë nga 14 pigmente. Kombinim estetik dhe teknik i përsosur, për të siguruar harmoni me ngjyrat e fasadës, izolim termik, akustik dhe mbrojtje ndaj lagështisë.

 

Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

 

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni:

06970322441

 

 • Address Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • City Tirane
 • Area 1 Ali Demi / Tregu Elektrik

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta