Shitet Apartament 2+1+2, “Green City”, Tiranë.

 • 176.000€
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Shitet Apartament 2+1+2, “Green City”, Tiranë.
shitje
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Shitet Apartament 2+1+2, “Green City”, Tiranë.
 • 176.000€

Details

 • Price: 176.000€
 • Size: 107 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0694535107

Description

Apartamenti ndodhet në kompleksin më të kërkuar të momentit “Green City”,  kompleks familjar shumë i qetë me gjelbërim dhe pishina. Apartamenti është i pozicionuar në katin e 3 me ashensor kapacitet për 8 persona me orientim Veri–Lindje, planimetri të rregullt, me shumë ndriçim natyral.

Organizimi:

 • Ambient ndenje dhe gatimi
 • 2 dhoma gjumi
 • 2 Tualete
 • Ballkon (me pamje nga pishina)
 • Me parket
 • Mobiluar

Për më shumë informacion na kontaktoni:

 • Address Shitet Apartament 2+1+2, “Green City”, Tiranë.
 • City Tirane
 • Area 6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko

Contact Information

View Listings
Amarildo Zerellari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Amarildo Zerellari
 • Amarildo Zerellari