Shitet Apartament 2+1+2 + Garazhd prane Shkolles “Deshmoret e Lirise”

 • 190.000€
, Rruga Gjik Kuqali
shitje

Shitet Apartament 2+1+2 + Garazhd prane Shkolles “Deshmoret e Lirise”

, Rruga Gjik Kuqali
 • 190.000€

Details

 • Price: 190.000€
 • Size: 89 m²
 • Rooms: 3
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet Apartament 2+1+2 prane Shkolles “Deshmoret e Lirise”, Rruga “Gjik Kuqali”.
Ndodhet ne nje ndertim te ri i viteve te fundit i mireadministruar.
Organizohet ne 1 sallon, 1 kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete.
Apartamenti ka orientim Jug-Perendim, orientim i favorshem me drite dhe diell pjesen me te madhe te dites.
Zona ku ndodhet eshte e qete dhe ka akses te lehte me zonat kyce te Tiranes. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Ne cmim perfshihet dhe post parkim. Per nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme kontaktoni ne numrin 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/p…oret-e-lirise/

 • Address Rruga Gjik Kuqali
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate